Sada Sůl a pepř
229,00

Sada Sůl a pepř

Sada Sůl a pepř je moderní a originální. Skládá se ze slánky a pepřenky v podobě plechovek s rajskou polévkou. Vyrobené z keramiky, se silikonovou zátkou na spodní straně. Průměr 4 cm, výška 6 cm.

Sada na sůl a pepř emoticon
209,00

Sada na sůl a pepř emoticon

Sada na sůl a pepř ve tvaru emoticon 2 ks. Obsah je snadno identifikovatelný díky různým výrazům obličeje. Nechte je na očích, tvar a lesklý povrch smajlíků zdobí stůl a dávají vaší kuchyni dojem modernosti. Keramické. Měří 6,5x7x5 cm.

Pepř a sůl Lama
139,00

Pepř a sůl Lama

Pepřenka a solnička Lama dokonale ozdobí váš stůl. Z keramiky, v krásným a jasných barvách. Zespodu mají plastové víčko. Nehodí se do myčky nádobí ani mikrovlnky. Vhodné pro kontakt s potravinami. Měří 4x7x8v cm.

Sada sůl, pepř Pic&Nic
489,00

Sada sůl, pepř Pic&Nic

Sada sůl, pepř Pic&Nic. Sada se snadno naplní a snadno se čistí. Každá sovička je vybavena víčkem. Základna je magnetická. Sada je stabilní a účelová. Lze mýt v myčce. BPA free. Z plastu. Měří 12x6,5x9v cm.

Křeslo Chillax - sůl a pepř
25 190,00

Křeslo Chillax - sůl a pepř

Futuristické křeslo Chillax má elegantní barvu, která se hodí do každého interiéru. Nohy z březového dřeva tvoří výrazný kontrast, který je promítnut také na dekorativní a velmi praktický prvek na područkách. Křeslo má retro tvar podobný ušáku s prošívaným opěrákem. Hladké linie s jemnými křivkami a dobře kombinovatelnou barvou vytváří z křesla jedinečný doplněk, který plní svou praktickou funkci a zároveň vhodně dozdobí váš domov. K dispozici je také v dalších barvách.

KingHoff Sada mlýnků na sůl a pepř Klaus-berg
169,00

KingHoff Sada mlýnků na sůl a pepř Klaus-berg

S keramickým mlecím mechanismem Sada 2 kusů mechanických mlýnků na sůl a pepř v elegantním designu. Mlýnky mají skleněné tělo a keramický mlecí mechanismus. Materiál: sklo, keramický mlecí mechanismus, plast Rozměry: 6,8 x 13,2 cm Objem: 160 ml